Officiella

OFFICIELLA – I work too much therefore I need to focus on beauty and fashion to keep my brain still in the "statisticly normal person" area. Za dużo pracuję, dlatego też potrzebuję skupić się na modzie i pięknie tego świata, by mój mózg nadal znajdował się w zakresie "statystycznie normalna osoba" :)

11 listopada 2012 Kawaleria Wojska Polskiego w Ogrodzie Saskim – Military Style


Dziś zrobiłam kilka zdjęć asystując Koleżankom i Kolegom podczas Biegu Niepodległości (rozpoczął się rano o 11:11).Następnie spod Ronda Babka wybrałam się pieszo w kierunku Ogrodu Saskiego. Na Placu Bankowym już zbierały się tłumy do jednego z kilku marszów niepodległości. Ze względu na późną porę (13:00) nie liczyłam zbytnio na udane ujęcia, gdyż większość oficjalnych imprez już się odbyła. Przemaszerowałam wolno w kierunku Ogrodu Saskiego; liczyłam na zrobienie zdjęć liściom wszelakich roślin.

I… bum!

Znalazłam się dokładnie na trasie przejazdu Kawalerii Wojska Polskiego w Ogrodzie Saskim. Jak ja się ucieszyłam! Mam świetną ilustrację stylu wojskowego (military style), który obecnie praktycznie króluje na wybiegach i w magazynach kobiecych.  Z całą radością i wigorem robiłam zdjęcia, żywo reagując na coraz to piękniej prezentujących się żołnierzy i prześliczne konie, których ciemne, głębokie oczy odbijały iskierki słońca, które jak na listopad przystało już było nisko nad horyzontem.

Chyba mój entuzjazm widać na zdjęciach ;o) – Panowie uśmiechali się i chętnie pozowali do zdjęć.

Udało mi się także wypatrzeć niezwykle przystojnego kaprala, na białym koniu, w czapce z białym otokiem – wstawiłam jedno z ujęć jako ikonę wpisu. Co wrażliwsze osoby zobaczą jakie on ma piękne, zamyślone spojrzenie! I dziwić się że za mundurem panny sznurem?!?

Zobaczcie proszę jak dodanie na otokach lub przytroczonych kocach kolorów:

amarantu (inaczej zwanego szarłatem – nazwa pochodząca od kwiatu, jest to czerwień, wpadająca w lekki fiolet) lub

szkarłatu (czerwień hmmm…przypominająca kolor krwi, np. Książę William wystąpił na swoim ślubie w mundurze takiego koloru) lub

żółci

dodaje blasku, strojności i elegancji. Wydaje mi się także, że mundur wydłuża sylwetkę i sprawia, iż wydaje się ona bardziej harmonijna.

I dlaczego nie skorzystać z tych zalet i pięknych kolorów nosząc ubrania Military Style 2012? Lepszych przykładów nie mogłam sobie wymarzyć!

 Co jeszcze można skopiować z tych zdjęć do naszych szaf? Oczywiście skórzane rękawiczki, brązowe skórzane pasy, metalowe guziki i … czarne wysokie oficerki (oczywiście pięknie wypastowane).

Ale to jeszcze nie koniec historii – jutro zdjęcie ślicznych dziewczyn, które także spotkałam wokół Ogrodu Saskiego.

No i doszłam do wniosku, że po pierwsze należy zawsze chodzić z aparatem i robić zdjęcia, a po drugie jak już się człowiek podda i na nic nie liczy – wtedy trafiają się perełki ;o).

Officiella

Advertisements

No i co o tym myślisz? Dodaj komentarz, możesz zignorować pole z adresem emailowym. Komentarz Twój najpierw trafi do moderacji (więc go od razu nie zobaczysz)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Blog Stats

  • 14,473 hits

Blogs I Follow

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Dołącz do 45 obserwujących.

rarasaur

frightfully wondrous things happen here.

Pollock of Light

Twitter: @lluisbusse

Outlook in Life

... and it is ever changing

Live2EatEat2Live Blog

To document our relationship with food.

Mind's Seat

Set your mind on the things above

The top 10 of Anything and Everything!!!

The top 10 of just about anything everything, from cakes to cats and dogs to caravans. Always a laugh, always worth seeing.

Szrot

“The old dreams were good dreams; they didn't work out but I'm glad I had them.”

The Redneck Rosarian

America's Favorite Rose Gardener

Brad Mcdonald

Professional Footballer

ice cream magazine

................... for lovers of ice cream. Your free on line magazine for sweet frozen treats. Recipes, inspiration, artisanal ideas for your delectation.

theflexifoodie.wordpress.com/

Delicious plant-based, whole food recipes & my healthy living tips!

%d bloggers like this: