Officiella

OFFICIELLA – I work too much therefore I need to focus on beauty and fashion to keep my brain still in the "statisticly normal person" area. Za dużo pracuję, dlatego też potrzebuję skupić się na modzie i pięknie tego świata, by mój mózg nadal znajdował się w zakresie "statystycznie normalna osoba" :)

O modzie…

Gdy patrzę na wybieg Armaniego (Fall/Winter 2012) wszystkie ciepłe myśli przychodzą mi do głowy.

Dla mnie moda to skojarzenia, skrawki pamięci z przeszłości, zapachy, jakiś obraz pasma słońca w którym tańczą złote pyłki, szorstki ale przepiękny materiał wełnianego palta taty, coś ładnego co biorę w rękę i to pasuje jak gdybym się z tym urodziła. Moda… to zabawa z marzeniami. Tak myślę ;o).

Nałożyć taki kapelusz, iść spokojnie, spod zacienionych powiek rzucić leniwe spojrzenie, może zamyślone, może dalekie… niedostępne. Aksamitną, ciemno-fioletową rękawiczką poprawić niesforny lok wymykający się spod kapelusza, rzucić nikły uśmiech przechodzącemu Panu i heh… udać na się na Dworzec Centralny? Nieee… hmm…. muszę wymyśleć lepsze zakończenie… O wiem! I kobieta ta udaje się do gmachu Teatru Wielkiego, wchodząc wolno po schodach i pozostawiając za sobą delikatną woń perfum Dior Pure Poison.

Myślę, że moda nie zmienia się z dnia na dzień. Myślę, że zjawia się w myślach wielu osób na raz, jakimś marzeniu, tęsknocie za czymś co było, co przeszło i chciałoby się to mieć z powrotem, jak ciepły koc w kratkę, którym otulała nas mama gdy mieliśmy 7 lat. Potem ten wzór kratki zobaczę na płaszczu, na kotarze, we wzorku na szaliku i się nim otulę właśnie tak jak mama mnie wtedy.

I tak chcę pisać o modzie, o czymś co jest łatwe, daje dużo radości w życiu i nie musi być kosztowne, a raczej przemyślane!

Officiella

No i co o tym myślisz? Dodaj komentarz, możesz zignorować pole z adresem emailowym. Komentarz Twój najpierw trafi do moderacji (więc go od razu nie zobaczysz)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Blog Stats

  • 14,473 hits

Blogs I Follow

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Dołącz do 45 obserwujących.

rarasaur

frightfully wondrous things happen here.

Pollock of Light

Twitter: @lluisbusse

Outlook in Life

... and it is ever changing

Live2EatEat2Live Blog

To document our relationship with food.

Mind's Seat

Set your mind on the things above

The top 10 of Anything and Everything!!!

The top 10 of just about anything everything, from cakes to cats and dogs to caravans. Always a laugh, always worth seeing.

Szrot

“The old dreams were good dreams; they didn't work out but I'm glad I had them.”

The Redneck Rosarian

America's Favorite Rose Gardener

Brad Mcdonald

Professional Footballer

ice cream magazine

................... for lovers of ice cream. Your free on line magazine for sweet frozen treats. Recipes, inspiration, artisanal ideas for your delectation.

theflexifoodie.wordpress.com/

Delicious plant-based, whole food recipes & my healthy living tips!

%d bloggers like this: